1

Temat: Błąd: "Cannot open clipboard"

Witajcie

Jestem użytkownikiem The Bata zaledwie od tygodnia. Staram się aktualnie tworzyć filtry wiadomości. Robię coś źle ponieważ jak tylko otworzę okienko sortowania i staram się ustawić jakiś filtr to cały czas wyskakuje mi okienko błędu z napisem "Cannot open clipboard."

Co robię źle pomóżcie proszę?

Pozdrawiam i dziękuję
Kuba

2

Odp: Błąd: "Cannot open clipboard"

Mam dokładnie to samo więc odświeżam temat.
A może autor wątku znalazł rozwiązanie - proszę się podzielić wiedzą wink

3

Odp: Błąd: "Cannot open clipboard"

Opisz dokładniej problem, podając wersję programu i opis czynności mających na celu utworzenie filtru. Kiedy pojawia się komunikat "Cannot open clipboard"? Czy po wybraniu z menu "Konto | Filtracja wiadomości | Plik | Nowy"?.

4 (edytowany przez pyniek 2011-02-15 18:07:05)

Odp: Błąd: "Cannot open clipboard"

Mój system: XP Pro SP3
Wersja The Bat!: Pro 4.2.42

Wywyłonie filrowania i sortowania następuje poprzez "Konto | Filtracja wiadomości | Plik | Nowy".

Błąd pojawia się w różnych momentach programowania filtrów.
Są także przypadki, że błąd nie występuje do samego końca tworzenia i odpalenia filtra.
Generalnie nie ma żadnej cechy wspólnej pojawiania każdego z błędów, prócz tego że występuje
podczas korzystania z modułu "Filtracja wiadomości".

Kopia programu jest świeżutka (kilka dni).

I to chyba tyle szczegółów. Jeśli będą potrzebne następne, proszę pisać.

PS. Miałem także błąd pliku "urlmgr.xml" odpowiadającego za blokowanie aktywnych elementów w wiadomościach
      w formacie HTML, ale wykasowanie go pomogło - program stworzył sobie automatycznie świeżą kopię tego pliku i błąd
      zniknął. Gdyby znać plik odpowiadający za te filtry to może podobny zabieg by pomógł.

5

Odp: Błąd: "Cannot open clipboard"

Z takimi błędami nie wiadomo jak postępować. Usunięcie pliku z definicjami filtrów pozbawi Cię po prostu tych filtrów, ale niekoniecznie naprawi problem. Postaram się znaleźć informację, w którym pliku są przechowywane filtry i dam znać - można będzie po prostu na chwilę przenieść go w inne bezpieczne miejsce i sprawdzić co się stanie.

P.S.
Są to pliki "account.srx" i "account.srb" umieszczane w katalogach poszczególnych kont. Jeśli używasz szyfrowania, pliki będą miały odpowiednio rozszerzenia ".erx" i ".erb".

6

Odp: Błąd: "Cannot open clipboard"

OK. Sprawdzę to i dam znać czy nastąpiła poprawa.

A z takimi problemami rzeczywiście trudno się walczy ;(