1

Temat: Problem z wysyłaniem poczty!!!

Mam nadzieję , że jest na tym forum ktoś kto będzie umiał zaradzić, i myślę, że nie jest to problem tylko mój, ani też jednego
antyspamera. Ja używam aktualnie Spamilihatora (plus Bat oczywiście), ale i z innymi jest ten sam problem, tzn. o ile odbieranie
poczty nie jest problemem, to wysyłanie już tak. Zaznaczam że Bat skonfigurowany jest wedle opisu ze strony domowej The BAt. Piszę tutaj gdyż
nie mogę doszukać się nigdzie konkretnej odpowiedzi.

Pozdrawiam

2

Odp: Problem z wysyłaniem poczty!!!

A jednak bez odpowiedzi. Niema tu mądrych czy nie ma sposobu?
W takim razie pozostaje odbieranie poczty Batem, a wysyłanie z innego klienta.

Pozdrawiam

3 (edytowany przez elpajaco 2011-03-04 20:38:52)

Odp: Problem z wysyłaniem poczty!!!

podpinam się pod problem czy już ktoś może to rozwiązał ?

4

Odp: Problem z wysyłaniem poczty!!!

Czy możesz wyjaśnić na czym polega problem?

5 (edytowany przez elpajaco 2011-03-04 22:50:16)

Odp: Problem z wysyłaniem poczty!!!

skonfigurowałem Spamilihatora wg wskazówek i odbiera pocztę, ale nie wysyła podaje problem serwera

"komunikat serwera: 5.7.1 Sender address rejected: SERWER poczta.o2.pl wymaga uwierzytelnienia..."

zaznaczam że tylko zmieniłem ustawienia serwera pop aby działał Spamilihator

6

Odp: Problem z wysyłaniem poczty!!!

Serwer SMTP nakazuje Ci włączyć uwierzytelnianie, zatem zrób to i sprawdź czy działa. Nie sądzę, aby miało to jakikolwiek związek ze Spamihilatorem, ale mogę się mylić bo nie znam tego programu.

7

Odp: Problem z wysyłaniem poczty!!!

Uwierzytelnienie jest włączone tylko po ustawieniu Spamihilatora robi się problem, a mianowicie ustawić trzeba aby nie uwierzytelniał na podstawie danych z "jak dla poczty pobierania" bo wtedy się zaczynają schody właśnie smile
pozdrawiam
Problem rozwiązany.