1

Temat: Limit aktywacji Voyagera

Jak i gdzie sprawdzić ile pozostało mi aktywacji Voyagera?

2

Odp: Limit aktywacji Voyagera

Witam

Pytam z ciekawości, sam od czasu używam Voyagera. Z tego co mi wiadomo zakup The Bat w wersji Pro, to brak jakichkolwiek limitutów w użytkowaniu.

Grzegorz

3

Odp: Limit aktywacji Voyagera

Nie wiem czy taka informacja jest gdzieś oficjalnie podawana, ale z moich własnych obserwacji wynika, że Voyager toleruje cztery instalacje na nowych nośnikach. Potem nie ma jednak kłopotu w przedłużeniu, ponieważ program sam kieruje użytkownika na stronę WWW, gdzie można tego dokonać. W praktyce oznacza to, że użytkownicy The Bat! Professional mogą korzystać z Voyagera bez ograniczeń.

4

Odp: Limit aktywacji Voyagera

Zygmuncie,
podczas aktywacji V. jest się przekierowanym na stronę (której adresu nie pamiętam) gdzie również podana jest ilość pozostałych aktywacji. Myślałem, że może adres tej strony jest gdzieś oficjalnie umieszczony i można go znaleźć. Jak widać będę musiał próbnie zainstalować V. aby poznać jej adres.

5 (edytowany przez grzegorz 2011-03-29 09:06:12)

Odp: Limit aktywacji Voyagera

Witam

Z ciekawości zainstalowałem, nie pamiętam, który to już raz. Zostałem przekierowany na stronę, oprócz kodu informacja.

Please, copy it and paste into the The Bat! Voyager. Thank you!You have 4 more activation(S) left.

Sądze, że podczas pobrania kodów otrzymujemy informacje o ilości ... U mnie 4. Instalowałem na pewno z 4 razy wcześniej. 

Grzegorz

6

Odp: Limit aktywacji Voyagera

aktywacji jest 5, po ich wykorzystaniu można zwrócić się bezpośrednio do producenta, który zwiększy ilość aktywacji