Temat: Podpowiedzi w języku polskim

W The Bat! w  wersji 5 po zaznaczeniu konta pojawia się krótki spis właściwości tego konta w miejscu listy wiadomości. Teoretycznie te podpowiedzi powinny być wyświetlane w języku polskim, jeżeli taki język jest wybrany dla programu. Ponieważ nie mam dostępu do nowej instalacji The Bat! w wersji 5, proszę o informację czy te dane są po polsku.

Teoretycznie tak powinno być, ponieważ tłumaczenie podpowiedzi dostarczyłem autorom dosyć dawno, ale podejrzewam, że nie zostało ono dołączone do pliku instalacyjnego. O prawidłowym działaniu tego systemu świadczy obecność podkatalogu ..\Mail\hints\pol - czy w nowej instalacji po przełączeniu na język polski taki katalog się pojawia?

Jeśli nie, wówczas umieszczę tłumaczenie w dziale pobierania i trzeba będzie samodzielnie rozpakować pliki do takiego utworzonego przez siebie podkatalogu.

2

Odp: Podpowiedzi w języku polskim

Są w języku polskim.
Z tym że ja instaluje wszystkie bety, więc nie wiem jak w przypadku instalacji pseudostabilnej 5.08 na 4.2

3

Odp: Podpowiedzi w języku polskim

Nie wiem czy dobrze się rozumiemy. Mnie chodzi o to, czy po zaznaczeniu w drzewie kont jakiegoś konta (nie folderu) widać coś takiego jak na poniższym obrazku:

http://thebat.pl/media/3/20110413-hints.png

Jeśli tak, to w porządku. Jeśli nie - wtedy muszę zgłosić błąd autorom.

4

Odp: Podpowiedzi w języku polskim

Dobrze, dobrze :-)
Jest po polsku. Dzięki Zygmunt.

5

Odp: Podpowiedzi w języku polskim

Jest po polsku. Czysta instalacja.

6

Odp: Podpowiedzi w języku polskim

Witam!
Ja w podobnej sprawie!
1. czy da sie wylaczyc ta informacje o koncie? Jest kompletnie zbedna. Wszystko jest w opcjach do ustawienia.
2. Dlaczego w koncie (Gmail) nie mam licznika wiadomosci? Do zadnego z katalogow! A w innych kontach jest! smile
Pozdrawiam!