1

Temat: The Bat 5.0.8 - brak ilości listów (nowe, razem) dla folderów

Czy komuś udało się w nowej wersji The Bat 5.0.8 włączyć widok ilości listów dla podfolderów z podziałem na "Nowe" oraz "Razem"?
U mnie widok ten działa tylko dla konta, a dla folderów (Odebrane, Wysłane, Kosz, etc.) i podfolderów już nie.
W poprzedniej wersji wszystko było poprawnie, a po przejściu na nową wersję, ta opcja już nie działa.

Szukałem jakiś ustawień do tej opcji, ale nigdzie nie widzę takowych.

2

Odp: The Bat 5.0.8 - brak ilości listów (nowe, razem) dla folderów

Znalazłem rozwiązanie problemu i napiszę, bo może komuś się przyda:

Wystarczy prawym przyciskiem myszy nacisnąć na wybranym folderze (np. Odebrane) wybrać właściwości i na zakładce "Ogólne" odznaczyć opcję "Pokazuj nieprzeczytane na tablicy informacyjnej".

Musiałem się trochę naklikać, bo mam około 30 folderów na jedno konto więc jeśli ktoś zna inny sposób, to chętnie go poznam.

3

Odp: The Bat 5.0.8 - brak ilości listów (nowe, razem) dla folderów

Miałem ten sam problem co Ty i gdy skorzystałem z Twoje porady nagle w moim folderze (np Odebrane) pojawiła się liczba zero wiadomości. Nie wiem dlaczego ale wygląda na to ze gdy to zrobiłem zmieniła się nazwa mojego folderu w którym mam wiadomości z Odebrane na Inbox w którym nie było żadnych wiadomości, na szczęście sam folder Odebrane został wraz z moimi mailami dzięki czemu wystarczyło podmienić zawartości tych folderów i moja poczta wróciła na miejsce. Czy ktoś może napisać dlaczego tak się stało?

4

Odp: The Bat 5.0.8 - brak ilości listów (nowe, razem) dla folderów

Zgadza się. Miałem ten sam objaw, ale wystarczyło ponownie podłączyć plik .TBB pod folder.
Generalnie, to zrobiłem downgrade i wróciłem do wersji 4.2.44.2, bo The Bat! w wersji 5.0.8 to jakaś porażka.
Wypuszczenie tak niedopracowanej wersji z mnóstwem błędów - bo ten bład jest praktycznie nieistotnym przy całej reszcie bugów - to jest kompromitacja.

Nie polecam nikomu instalacji wersji 5.0.8, bo można sobie tylko zaszkodzić!
Mi po downgrade do v. 4.2, The Bat! zwolnił o 50%. Zawartość folderów, które wcześniej wyświetlały się bez problemów, teraz muszą odświerzać się po kilka sekund zanim pojawi się zawartość.