1

Temat: Przeciąganie załączników

Witam, używam wersji 5.x pod windows 7. Mam problem z dołączanie załączników. Przeciągam plik z pulpitu (lub dowolnego miejsca na dysku) w okno nowej wiadomości i ... nic. Przeciągam na ikonkę załącznika, na pole wiadomości, na miejsce gdzie są inne załączniki (dodane przez ikonkę) i ... nic. Możecie jakoś pomóc?

Problem nie występuje tylko w jednym przypadku. Gdy dostaję maila z załącznikiem (lub biorę załącznik z maili wysłanych) i przeciągam go w nowe okno. Wówczas jest ok.

Kiedyś używałem wersji 3.x i tam nie było takich "problemów". Może wina leży po stronie Windows7? Gdy uruchamiam program muszę "zezwolić programowi na dokonywanie zmian w systemie".

Dzięki z góry.

2

Odp: Przeciąganie załączników

Pomogło pełne usunięcie Bata i zainstalowanie na nowo, ale na innej partycji niż systemowa. Czyli pewnie coś z uprawnieniami, ale nie mam pojęcia co.

3 (edytowany przez Pasat01 2011-10-17 09:06:32)

Odp: Przeciąganie załączników

U mnie jest problem z przeciąganiem załaczników z odebranej wiadomości np. na pulpit. Za każdym razem wyskakuje komunikat " Ta wiadomość zawiera załączniki przechowywane w sieci. Czy pobrać całą wiadomość z załącznikami ? " I czy wybiorę TAK lub NIE to komunikat uporczliwie powraca, dopiero "ucieczka" kursorem na inną wiadomość kończy powracanie tego komunikatu, jednak  załączników nadal nie idzie przeciągnąć na dysk. 

Macie na to jakieś rozwiązanie, dodam że jestem na XP z na IMAP.

4

Odp: Przeciąganie załączników

Pomożecie z w/w problemem ??

5

Odp: Przeciąganie załączników

Witam,

Mam dokładnie ten sam problem. Załączniki nie dadzą się w łatwy sposób zapisać. Już nie mówiąc o przeciągnięciu a ciągle wyskakuje ten alert.

Jest na to jakieś rozwiązanie ?