1 (edytowany przez nemesis 2012-04-24 22:42:17)

Temat: Problem z Windowsem 7 64bit

Witam,

Mam nowy komputer Della z Windowsem 7 64bit. Zainstalowałem na nim The Bat! wersja 5.036.2. Program chodzi bez problemu ściąga i wysyła maile. Problemy zaczynają się po pewnym czasie. Wraz z upływem czasu i pracą programu zauważyłem, że The Bat! po każdym logowaniu/wylogowaniu "pożera" coraz wiecej zasobów systemowych i dochodząc nawet do bagatella 1GB pamięci i 20% procesora (procesor i7). Podczas tego program zamarza na kilka minut i nie da się z nim nic zrobić jak tylko zabić process. Po ponownym właczeniu programu proces się powtarza. Ktoś miał podobny problem na Windowsie 7 64 bit? Jak można go rozwiązać? Dodam, że juz przeinstalowałem program.

System: Windows 7 64 bit, porcesor i7, 16GB ramu.

Dzięki za odpowiedź.

2

Odp: Problem z Windowsem 7 64bit

Nikt nie może mi pomoc?

3

Odp: Problem z Windowsem 7 64bit

Zakupiłem ostatnią wersję The Bat. Mam win7 64 bit.
Program pocztowy The Bat po zaistalowaniu i kliknieciu na ikonke, pojawia się na kilka sekund stroną tytulową i znika z ekranu. Odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz i to samo. Nie moge otworzyc programu, ani wpisac otrzymany klucz, bo strona tytułowa znika natychmiast po starcie programu i znika caly program. Kiedy wyswietlam katalogi w Total Comanderze, przy katalogu The Bat znajduje się wykrzyknik.
Nadmieniam, ze program pobralem ze strony wskazanej w mailu od sprzedajacego.
Prosze o pomoc