1 (edytowany przez sgasiewski 2012-11-22 18:26:37)

Temat: opinia o THEBAT

Mogę wyrazić opinię, i wcale nie musi być ona pozytywna, abym tylko nikogo i niczego nie obraził.

Z THE BAT korzystam od kilku lat, na początku i przez większość tego czasu, działał on na zasadzie "zwykły program do poczty". Ostatnio postanowiłem wykorzystać jego "super moce" i zmienić kilka rzeczy. Znalazłem kilka błędów, opiszę niżej.



- ma ustawione by wiadomości danego typu, pokazywał w tym typie, np. wiadomości HTML, jako HTML, mimo to nie pokazuje a dostaje komunikaty:

To view the message, please use an HTML compatible email viewer!
Your email client cannot read this email.

KONFIGURACJA -> PODGLĄD/EDYCJA



- ma wyłączone tworzenie kopii zapasowej, mimo to próbuje ją zrobić, wyłączam ręcznie.

KONFIGURACJA -> SYSTEM



- zmieniłem kilka pozycji menu,  mam info że są ikonki, a ich nie pokazuje.

NA PASKU NARZĘDZI PRAWY KLAWISZ MYSZKI -> DOSTOSUJ



- jak mu WYŁĄCZE nie WŁĄCZE sprawdzanie pisowni to działa.



- jako że jest PŁATNY to POWINIEN MIEĆ JAK KAŻDY TAKI PROGRAM wsparcie techniczne, a zapytania/problemy wiszą na forum bez odpowiedzi.



Podsumowując: CZAS ZMIENIĆ PROGRAM.

2

Odp: opinia o THEBAT

sgasiewski napisał/a:

- ma ustawione by wiadomości danego typu, pokazywał w tym typie, np. wiadomości HTML, jako HTML, mimo to nie pokazuje a dostaje komunikaty:

To view the message, please use an HTML compatible email viewer!
Your email client cannot read this email.

A z opcjami blokowania zawartości się zapoznałeś?

sgasiewski napisał/a:

- jako że jest PŁATNY to POWINIEN MIEĆ JAK KAŻDY TAKI PROGRAM wsparcie techniczne, a zapytania/problemy wiszą na forum bez odpowiedzi.

No ale z tym to do producenta proszę a nie na prywatne forum, robione hobbistycznie. I to chwilowo puszczone samopas ...

sgasiewski napisał/a:

Podsumowując: CZAS ZMIENIĆ PROGRAM.

A to nie ulega wątpliwości. Tylko żeby było z czego wybierać ...

3

Odp: opinia o THEBAT

G_K napisał/a:

A z opcjami blokowania zawartości się zapoznałeś?

Szczerze powiem że nic o ty nie wiem, gdzie to się ustawia/zmienia ?

G_K napisał/a:

No ale z tym to do producenta proszę a nie na prywatne forum, robione hobbistycznie. I to chwilowo puszczone samopas ...

Po to są takie fora, to użytkowcy programu je tworzą.
A program jest kilka lat, i już dawno nie powinno być tych błędów.

G_K napisał/a:

A to nie ulega wątpliwości. Tylko żeby było z czego wybierać ...

Sprawdzę inne i się dowiem.

4

Odp: opinia o THEBAT

Hmmm... Nie wiem, czy to dopuszczalne na naszym forum, bo to rodzaj reklamy, ale polecam wypróbować eM Clienta jako alternatywę. Wprawdzie nie ma aż tak gigantycznych możliwości konfiguacji jak Nietoperek, ale za to nie ma z nim problemów dla Nietoperka typowych jeśli chodzi o połączenia oraz wyświetlanie niektórych załączników....