Temat: Odzyskiwanie wiadomości - przeklejanie plików na inny komputer

Dzień dobry,
od 3 lat używam Bata i stanąłem teraz przed obliczem takiego oto problemu. Padła mi płyta główna i wyspał się system. Po wypięciu dysków zgrałem wszystkie pliki w tym oczywiście pocztę z Bata (sporo tego jest bo kilka kont). I teraz proszę o pomoc - czy jest szansa przenieść tą pocztę na inny komputer (od razu uprzedzam pytanie - jestem frajerem i nie mam kopii zapasowej) poprzez zainstalowanie Bata i przyklejenie wiadomości do folderów Bata. Nie czym czy najpierw zainstalować Bata, skonfigurować konta i próbować wklejać wiadomości, czy zainstalować, przykleić wszystko? Mam problem bo nie pamiętam jaka na tym kompie była wersja bata sad, nie pamiętam kiedy aktualizowałem - czy to też jakoś w tych plikach mogę sprawdzić?? Czy jak instalują na nowym kompie to muszę, żeby to się udało zainstalować tą samą wersję?

czy ma znaczenie to, że tam był win xp a teraz chce to zainstalować na win 7?

Pozdro,
jak się nie da też napiszcie - i tak konta były na IMAP więc dramatu nie ma, ale problem pozostaje smile

2

Odp: Odzyskiwanie wiadomości - przeklejanie plików na inny komputer

Witam,

Ja bym zainstalował bata i importował starą bazę danych do świeżej instalacji. Powinno wszystko pójść po maśle...

P.S. Jak kiedyś stracisz bardzo ważne dane to nauczysz się, że warto od czasu do czasu robić beckup ważnych folderów na choćby np. pendrive. Mogę polecić darmowy programik: "FBackup".