1

Temat: v.5.3.8. odbiera ale nie wysyła

Niedawno(ok. 10dni) zaktualizowałem TheBat Prof. Ed. , na Win7 64 ULT -  do v.5.3.8. - oczywiście legal. Ponieważ w ostatnich dniach nie wysyłałem poczty, ale regularnie ja odbierałem, nie zauważyłem różnicy w pracy. Dzisiaj, kiedy miałem trochę czasu na korespondencję, okazało się, że Bat zaprzestał wysyłania poczty ze wszystkich kont(kilkanaście).

Z przyczyn wyżej wskazanych nie dam sobie uciąć ręki, że ma to ścisły związek z aktualizacją do v.5.3.8 ale jest dość wyraźna zbieżność w czasie.  Ustawienia serwerów poczty nie były przeze mnie zmieniane i nie są zmienione w ustawieniach.

Wpisanie prawidłowych ustawień POP3 i SMTP, wraz z portami, dla nowego konta utworzonego w celach testowych daje identyczny efekt - odbiera, nie wysyła. Nie muszę dodawać, że na Thunderbird'zie i eM Client'cie wszystko śmiga jak burza.

Jakieś sugestie?

2 (edytowany przez baxx 2013-05-23 04:58:43)

Odp: v.5.3.8. odbiera ale nie wysyła

Daj sobie spokój z The Bat'em i zmień na przykład na Thunderbirda (o wiele lepszy i za darmo). Bat pomimo, że niby jest aktualizowany to stoi w miejscu i nie wygląda to dobrze.

3 (edytowany przez DamYan 2013-05-28 02:14:35)

Odp: v.5.3.8. odbiera ale nie wysyła

Nie miałem żadnych problemów z tą wersją, więc nie wiem z czym to może być związane. Jakie masz informacje w dzienniku połączeń, jakieś logi powiedzą więcej niż "nie działa".

@baxx: nie siej defetyzmu. Skoro zrezygnowałeś z TB! to po co tu piszesz, że wolisz innego klienta. Idź, używaj, z Bogiem smile