Temat: ustawienia w TheBat dla onet.pl

mam pytanie jak ustawic poczte ciagle wywala mi komunikat -----2005-11-15, 13:58:50: FETCH - Odbiór poczty
2005-11-15, 13:58:50: FETCH - Połączono z serwerem POP3
!2005-11-15, 13:58:54: FETCH - Serwer zgłasza błąd. Komunikat serwera: -ERR Bad login / Bledne haslo lub login       z o2.pl nie ma problemu wysyłam i odbieram poczte

2

Odp: ustawienia w TheBat dla onet.pl

smtp.poczta.onet.pl - port 25 - połączenie zwykłe - uwierzytelnianie dla smtp
pop3.poczta.onet.pl - port 110 - połaczenie zwykłe - uwierzytelnianie normalnie

3

Odp: ustawienia w TheBat dla onet.pl

własnie tak jest i wielka kicha------------ 2005-11-15, 18:01:44: FETCH - Odbiór poczty
2005-11-15, 18:01:44: FETCH - Połączono z serwerem POP3
!2005-11-15, 18:01:49: FETCH - Serwer zgłasza błąd. Komunikat serwera: -ERR Bad login / Bledne haslo lub login

4

Odp: ustawienia w TheBat dla onet.pl

olay555 napisał/a:

Komunikat serwera: -ERR Bad login / Bledne haslo lub login

Wiesz, co oznacza? Że podajesz zły login lub hasło. Login = cały twój adres e-mail, por.: http://republika.onet.pl/1,610,3,pomoc.html
poza tym masz to opisane jasno w mailu powitalnym.

5

Odp: ustawienia w TheBat dla onet.pl

Ja mam to samo, tylko że w o2.pl  z wysyłaniem poczty i na pewno nie podaję złego loginu lub hasła. Próbowałem ze 100 razy albo nawet więcej i nic.

6

Odp: ustawienia w TheBat dla onet.pl

Ciekawe zatem dlaczego u innych działa?

7

Odp: ustawienia w TheBat dla onet.pl

U mnie od 2 dni przestało działać przez TLS. A wcześniej działało perfekcyjnie. Ktoś potwierdza? Pozdrawiam, MZ.

8

Odp: ustawienia w TheBat dla onet.pl

apoc napisał/a:

U mnie od 2 dni przestało działać przez TLS.

Co to znaczy 'przestało działać'?

apoc napisał/a:

Ktoś potwierdza?

Ja nie potwierdzam: 'u mnie działa'.

9

Odp: ustawienia w TheBat dla onet.pl

krzychu napisał/a:

Co to znaczy 'przestało działać'?

2005-12-11, 10:27:54: FETCH - Odbiór poczty
2005-12-11, 10:27:54: FETCH - Inicjacja fazy potwierdzania TLS
2005-12-11, 10:27:54: FETCH - Błąd fazy potwierdzania TLS: Połączenie nie powiodło się

I jakoś nie mogę dojść przyczyny. Identycznie jest na OE, skonfigurowałem, żeby wykluczyć błąd TB!.

Wszystkie inne konta (także z TLS) działają. W międzyczasie nic w konfiguracji się nie zmieniło, reguły fw przegrzebałem na  wszystkie strony, ale wszystko jest w porządku (a dla świętego spokoju nawet go wyłączyłem). I nic. Pozdrawiam, MZ.

10

Odp: ustawienia w TheBat dla onet.pl

apoc napisał/a:

I jakoś nie mogę dojść przyczyny

A jakiego konta/domeny to dotyczy? Bo jeśli - zgodnie z tematem wątku - chodzi o @onet i SSL dla pop3/smtp to owszem - od minionego piątku popołudnia mają awarię SSLa.