Temat: Opcja ODPOWIEDZ - Problem

Witam
Co prawda program TB użytkuje już od dłuższego czasu ale dopiero teraz zwrócono mi uwagę, że moje odpowiedzi na pocztę są "ciut denerwujące".
W czym rzecz....? Nie konfigurowałem jakoś specjalnie ( albo już tego nie pamiętam ) sposobu wyświetlania mojej odpowiedzi.
A okazuję się, że moja odpowiedź pokazuje się jako na samym końcu. Jak by była pisana jako pierwsza a nie ostatnia. Przez co często osoba której odpowiadam od razu nie widzi mojej odpowiedzi bo powinna być na "gorze stosu " a nie na końcu.
Jak mam to zmienić. Ten poradnik na stronie The Bat  HOME nie wiele mi rozjaśnia.
prosiłbym o jakieś wskazówki jak to zrobić bo mam kilka kont i w każdym jest tak samo źle...

Tomasz

2

Odp: Opcja ODPOWIEDZ - Problem

Twoje odpowiedzi są zgodne ze zwykłą logiką, chociaż prawie wszędzie jest już używana logika firmy Microsoft: odpowiedź poprzedza treść, której dotyczy. W The Bat! wygląd wiadomości określają szablony. Jeśli chcesz globalnie zmienić szablon odpowiedzi, robisz to we właściwościach konta. Proponuję, abyś zamiast szablonu domyślnego wpisał następujące makra:

Witam!

%Cursor

-- 
Pozdrawiam,
%FromName


-------------------------------------------------------------------
From: %OFromName [ mailto:%OFromAddr ]
Sent: %ODateEN %OTimeLongEN
To:   %OTo
Subject: %OSubject

%Quotes

To upodobni Twoje odpowiedzi do tego co robi Outlook.