Temat: wiadomości wysłane na serwerze

Czy The bat daje możliwość zapisu wiadomości wysłanych na serwerze ? Nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji. Chciałbym, aby każda wiadomość wysłana z PC zapisywała się od razu na serwerze, taka abym pracując na laptopie miał dostęp do wszystkich wiadomości wysłanych.
Jeśli się da to bardzo proszę o instrukcje obsługi jak to skonfigurować, bo wdziałem, że Outlook ma taką funkcję.

2

Odp: wiadomości wysłane na serwerze

Tak. Wystarczy skonfigurować w TB! konto z protokołem IMAP (a nie POP3).

3

Odp: wiadomości wysłane na serwerze

a możesz mi zrobić krótką instrukcje bo szukałem tego po ustawieniach i nie widziałem

4

Odp: wiadomości wysłane na serwerze

To sie wybiera podczas dodawania konta, zrób to po prostu jeszcze raz.

5

Odp: wiadomości wysłane na serwerze

temat prawie rozwiązany jeszcze tylko mam jeden mały problem. Na serwerze foldery są w drzewie odebranych i teraz wysyłając wiadomość TB przenosi mi wiadomość z 'do wysyłki' do skrzynki 'wysłane', a żeby się wgrywało to na serwer powinien wrzucić wiadomość do 'send' w podfolderze 'odebrane'. Jak to pieroństwo ustawić ?

6

Odp: wiadomości wysłane na serwerze

Chyba nie przejrzałeś wszystkich dostępnych opcji.
W ustawieniach konta masz "Zarządzanie pocztą" i tam ustaw co trzeba w sekcji domyślnych folderów.
To jak dokładnie nazywają się foldery na serwerze IMAP możesz podejrzeć korzystając z "Zarządzanie folderami IMAP".