Temat: Co potrafi TB przez IMAP-a

Witam - w większości korzystałem z TB w firmie mając skrzynki POP3. Teraz czasy się zmieniają i postanowiłem wykorzystać możliwości IMAP-a. Moje pytanie jest do tych, którzy wykorzystują taką metodę w sposób bardziej zaawansowany.
Interesuje mnie co można ustawić i "pokazać" na tak samo skonfigurowanych PC skrzynkach.

W chwili obecnej po testach widzę, że przechodzą np. flagi i parkowanie ale niestety chyba nic poza tym.

Bardzo dziękuję za pomoc.

2

Odp: Co potrafi TB przez IMAP-a

Według informacji autorów programu, znacznie ulepszono obsługę protokołu IMAP w najnowszych wersjach The Bat!. Chyba rzeczywiście tak jest, bo testowałem to na serwerze home.pl i działa o wiele szybciej niż kiedyś.

Uruchomiłem jakieś testowe filtry  - działają bez problemu. Kolorowanie wiadomości na liście też chyba działa (ale nie mam pewności czy przenosi się to na serwer). Podobnie z etykietami wiadomości - również działa to raczej lokalnie. Nie korzystam z kont IMAP, może ktoś bardziej doświadczony się tutaj wypowie.

3

Odp: Co potrafi TB przez IMAP-a

Sprawdziłem kolorowanie - działa i przechodzi przez IMAP na inne PC - jednak nie mogę dojść do zależności jak to dokładnie działa. Na 1 PC odznaczam, na 2 PC się pojawi, na 3 nie. Po jakimś czasie usuwam kolorowanie na 2 PC. To na 1 nadal jest a na 3 nadal nie ma wink

Takie dziwne to trochę - jest jakas dokumentacja do tego, aby byc pewnym o co w tym chodzi ? wink

screen z ustawień - gdzie na każdym PC moim zdaniem powinien byc ten sam identyfikator - wtedy działa.

screen