1

Temat: Yahoo

Witam
Waśnie zainstalowałem The Bat 3.63 profesjonal Chciałbym go skonfigurować do poczty yahoo Lecz nie potrafię sobie z tym poradzić Próbowałem juz wielu ustawień W tej chwili jeśli chce odebrać pocztę wyskakuje komunikat "nie można sie połączyć z serwerem"Proszę o pomoc w konfiguracji TB Lub gdzie mogę cos takiego znaleźć Szukałem ale bez rezultatów
Pozdrawiam

2

Odp: Yahoo

Yahoo z tego co pamiętam nie obsługuje pop3/smtp. Innymi słowy nie połączysz się z darmowym kontem na Yahoo za pomocą TheBat jak równiez jakiegokolwiek innego programu pocztowego.

Odp: Yahoo

wlkp2 napisał/a:

Witam
Waśnie zainstalowałem The Bat 3.63 profesjonal Chciałbym go skonfigurować do poczty yahoo Lecz nie potrafię sobie z tym poradzić Próbowałem juz wielu ustawień W tej chwili jeśli chce odebrać pocztę wyskakuje komunikat "nie można sie połączyć z serwerem"Proszę o pomoc w konfiguracji TB Lub gdzie mogę cos takiego znaleźć Szukałem ale bez rezultatów
Pozdrawiam

Jak już lazik pisał, Yahoo nie udostępnia dostępu przez POP3 (zdaje się, że trzeba zapłacić). Są jednak różne lokalne programiki, które łączą się z Yahoo, a serwer zakładają lokalnie. Schemat działania podobny np. do wtyczek RSS.

Pierwszy znaleziony w googlu adres to www.ypopsemail.com.

4

Odp: Yahoo

Dziękuję kolegom za szybka odpowiedz Wiec nie pozostaje mi nic innego jak założyć konto na innym portalu
Pozdrawiam