1

Temat: Widok wiadomości z kilku kont w jednym "widoku".

W sumie mam skonfigurowanych - 6 kont mailowych + 1 RSS.
Czy jest możliwość takie ustawienie programu, żeby po uruchomieniu pokazywał się jeden wspólny widok wiadomości odebranych dla wszystkich kont?
Zrobiłem sobie zakładkę, gdzie filtruję wszystkie odebrane ze wszystkich kont. No niby działa, ale jakiekolwiek wyszukiwanie powoduje przejście na zakładkę Wszystkie, a to są wiadomości tylko z konta,  na którym aktualnie jestem.

2

Odp: Widok wiadomości z kilku kont w jednym "widoku".

Oczywiście, The Bat! umożliwia takie wyświetlanie wiadomości. Służy do tego Wirtualny folder wspólny, w którym jako źródło danych wskażesz foldery Odebrane z poszczególnych kont.
W Twojej wersji programu nie będzie także problemu z odpowiedziami - będą one tworzone na poprawnych kontach (czyli na tych, na które przyszły wiadomości, na które odpowiadasz).

3

Odp: Widok wiadomości z kilku kont w jednym "widoku".

Super - dziękuję, właśnie o to mi chodziło smile

4

Odp: Widok wiadomości z kilku kont w jednym "widoku".

Dość często zaczęło pojawiać mi się 2 błędy :

Argument out of range

Acces violation at adress 00000000002489703 in module `thebat64.exe.Read of address FFFFFFFFFFF

I druga sprawa.
Nowy wspólny folder wirtualny - czyli folder ze wszystkimi wiadomościami ze wszystkich kont regularnie przeskakuje na widok "Wczoraj".
Muszę fizycznie zmienić widok folderu na podstawowy.

5

Odp: Widok wiadomości z kilku kont w jednym "widoku".

"Świąteczna" wersja The Bat! 9.0 nie jest wolna od błędów. Spróbuj zainstalować ostatnią wersję beta, która działa stabilnie: https://www.ritlabs.com/download/files3 … 166-64.rar, podmieniając plik thebat64.exe.
Jeżeli chodzi o widok folderu, to musisz go zdefiniować według własnego uznania, tak aby były widoczne wszystkie wiadomości. Jeżeli w tym samym folderze wirtualnym zechcesz widzieć swoje odpowiedzi, do dodaj do obserwowanych folderów foldery Wysłane ze wszystkich kont.

6

Odp: Widok wiadomości z kilku kont w jednym "widoku".

Zygmunt napisał/a:

"Świąteczna" wersja The Bat! 9.0 nie jest wolna od błędów

Chyba tak też zrobię smile


Zygmunt napisał/a:

Jeżeli chodzi o widok folderu, to musisz go zdefiniować według własnego uznania, tak aby były widoczne wszystkie wiadomości. Jeżeli w tym samym folderze wirtualnym zechcesz widzieć swoje odpowiedzi, do dodaj do obserwowanych folderów foldery Wysłane ze wszystkich kont.

Ten folder działa super. Poustawiane mam w nim wszystko - odebrane, wysłane. Ekstra rzecz smile
Natomiast wysypuje się ustawienie widoku folderu.
Ustawione mam, że ma pokazywać widok podstawowy i tak jest. Ale wystarczy, że zmienię wyświetlany folder na inny, powrócę na ten mój zbiorczy i niestety przeskakuje mi na ustawienia "Wczoraj".

7

Odp: Widok wiadomości z kilku kont w jednym "widoku".

Spróbuj ustawić widoki w menu Wygląd | Widok globalny. Zaznacz tam pozycję (brak widoku) i dopiero potem spróbuj w konkretnym folderze zmienić widok na żądany.

8

Odp: Widok wiadomości z kilku kont w jednym "widoku".

Zygmunt napisał/a:

"Świąteczna" wersja The Bat! 9.0 nie jest wolna od błędów. Spróbuj zainstalować ostatnią wersję beta, która działa stabilnie: https://www.ritlabs.com/download/files3 … 166-64.rar, podmieniając plik thebat64.exe.
Jeżeli chodzi o widok folderu, to musisz go zdefiniować według własnego uznania, tak aby były widoczne wszystkie wiadomości. Jeżeli w tym samym folderze wirtualnym zechcesz widzieć swoje odpowiedzi, do dodaj do obserwowanych folderów foldery Wysłane ze wszystkich kont.


Proponujesz wersje beta 90166, jest ona z 200127, to jak na Ritlabs, wydanie historyczne, czyżby w firmie pojawił się spokój i rozwaga?

9

Odp: Widok wiadomości z kilku kont w jednym "widoku".

Oby rzeczywiście tak było, ale czy można na to liczyć? Po pierwszych wydaniach wersji 9 widać, że sporo w niej do zrobienia jeśli chodzi o interfejs użytkownika. Ta ostatnia jest w miarę stabilna, ale ma też kilka błędów, np. przy zamykaniu dialogu nastaw drukowania wiadomości pojawia się komunikat o błędzie, modyfikacja interfejsu użytkownika (czyli tzw. konfigurator interfejsu) jest zupełnie nieintuicyjna i niedokończona... itd.

10 (edytowany przez lec 2020-03-05 06:16:52)

Odp: Widok wiadomości z kilku kont w jednym "widoku".

Zygmunt napisał/a:

Oby rzeczywiście tak było, ale czy można na to liczyć? ... .

chyba lepiej ich znasz, formułując tak pytanie.

po chwilowym spokoju nastąpił wlew wydań, niby ostatecznych, ale bez zmian na stronie głównej, różniących się tylko datą wydania i kolejnym numerem.