Temat: Problem z ponownym uruchomieniem the BAT

Jestem użytkownikiem tego programu od bardzo dawna, trochę miałem przygód z komputerem i starszymi wersjami, od niedawna mam zainstalowanego najnowszego The Bata (9.1.18), 64 bit, windows 10. Dwa oddzielne stanowiska (dwie licencje) na dwóch komputerach, na których był wcześniej starsza wersja The Bat.
W obu komputerach mam ten sam problem - w 90% przypadków, po wyłączeniu programu, przy ponownym uruchomieniu wyskakuje komunikat, że Bat nie był wcześniej poprawnie zamknięty. Musze wtedy albo zrestartować komputer, albo usunąć program w menadżerze zadań i wtedy uruchamiam bez problemu. czy ktoś się spotkał z takim problem i zna jego rozwiązanie?

2

Odp: Problem z ponownym uruchomieniem the BAT

Witaj.
Mam taką samą konfigurację i problem nie występuje.
Sprawdź czy w opcjach ogólnych programu nie masz zaznaczone "minimalizuj po naciśnięciu przycisku zamknij "- to może być przyczyna jeśli oczywiście masz aktywną tę opcję.

3

Odp: Problem z ponownym uruchomieniem the BAT

nie, ta opcja nie jest aktywna - jeśli ją włączę to oczywiście problem znika, jednak nie chce mieć Bata cały czas włączonego

4

Odp: Problem z ponownym uruchomieniem the BAT

witaj.
Przeczytaj poniższe ,dotyczy to innego programu pocztowego ale może będzie ci pomocne w rozwiązaniu problemu(prześledzisz poprawność zamykania programu). Innych pomysłów nie mam.

https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Pro … -zamkniety