Czy jest możliwość masowego eksportu do EML, wiadomości (lub całych folderów, np. typu Wysłane) gdzie tytuł maila jest nazwą pliku? działa to bardzo fanie po kliknięciu myszą i wybraniu opcji "Zachowaj jako", tylko problem jest taki, że każda wiadomość muszę potwierdzić .
Z kolei opcja "Narzędzia>eksport wiadomości>EML" działa masowo, ale tworzy numery w nazwie plików, a zależy mi na tytule. Będę wdzięczny za pomoc smile

2

(6 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

witam

jestem uzytkownikiem bata od dluzszego, uwielbiam ten program, choc raczej wykorzystuje jego mozliwsoci w niewielkim procencie. zastanawiam sie nad jedna sprawa, nie znalazlem nic na ten temat na forum. niedlugo zaistnieje u mnie taka sytuacja - bede mial dwa komputery, jeden w domu, drugi w biurze. chcialbym, aby na obu byl zainstalowany the bat, moje konta beda podlaczone do obu batow. chcialbym, zeby to dzialalo w taki sposob: siedzac w biurze sobie sciagam maile, a po powrocie mam mozliwosc sciagniecia ich jeszcze raz za pomoca domnowego komputera (czyli zeby bat "biurowy" nie oznaczal biezacych wiadomosci jako sciagnietych, tak, zeby bat "domowy" mogl je pobrac). czy cos takiego sie da zrobic? czy moze dobra opcja jest zakup bat voyager?