1

(3 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Witam.

Mam nietypowe pytanie. W związku z tym że nowy Bat ma wyjść w przeciągu 2 miesięcy (tak słyszałem) uprzejmie zapytuję, czy orientuje się ktoś może jak wygląda kwestia licencji? Znajomy chce kupić Bata ale nie wiem czy powinien czekać aż wyjdzie nowy czy będzie możliwość update do wersji 5 dla posiadających wersję 4.X co umożliwiłoby mu zakup programu już teraz.

Dziękuję za pomoc.
A.

2

(5 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Niestety bardzo różnie.  Powiedziałbym że tak 50 -50 (w kwestii załączników jak i edytora). sad Ale jeśli da się proces ten zautomatyzować choćby w jednym z tych wariantów będę zobowiązany. Pozdrawiam serdecznie.

3

(5 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Bardzo dziękuję za odpowiedź! Maile oczywiście wysyłam z kopią ukrytą tak jak zalecasz (z tym polem Do to był taki skrót myślowy smile. Szkoda że nie da się tego jakoś zautomatyzować. sad Sądziłem że nietoperz może wszystko smile
Będę jednakowoż korzystać ze wskazanego sposobu. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc!

4

(5 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Witam serdecznie!

Chciałbym zapytać, czy zna ktoś może sposób wa jaki można wykonać następującą operacje: 

Mam konto (poczta.onet.pl)  a do niego podpiętą listę adresową. (ok 100 maili). Od czasu do czasu muszę wszystkim z tej listy wysłać informację. Jeśli do pola odbiorce wstawię wszystkie adresy i wyślę dostaję błąd serwera (prawdopodobnie zabezpieczenie antyspamowe) Jednakowoż jeżeli będę wysyłać takowe maile co 10-15 minut i w polu adresu będzie np 10-15 maili wiadomość przejdzie. Dotychczas robiłem to ręcznie ale wymagało to wysłania tego samego maila 7 razy i zajmowało trochę czasu. I tu pojawia się pytanie. Jak skonfigurować program tak, aby po napisaniu przeze mnie maila sam np brał pierwsze 15 adresów z listy - wysyłał maila, czekał 15 minut, brał następne 15 adresów  wysyłał maila, czekał 15 minut... itd. aż wyśle na wszystkie adresy z listy.

czy ma ktoś może jakiś pomysł?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pomoc.

PS. Mam The Bat Pro 4.2.36.4