1

Temat: Problem z pobieraniem wszystkich odebranych wiadomości !! pomożcie

Bat pobiera mi tylko po kilkanascie widomości, jezeli w przeciagu dnia otrzymalem 200 , pobiera mi porcjami np. po 12 wiadomosci, to jest strasznie meczace,

2

Odp: Problem z pobieraniem wszystkich odebranych wiadomości !! pomożcie

podaj zapis logu konta

3

Odp: Problem z pobieraniem wszystkich odebranych wiadomości !! pomożcie

WIatm mam to samo masakra mam wersje The Bat 3.99.3 i nie pobiera mi wszystkich wiadomosci. Jaki log mam podac? Chyba o to Ci chodzi wiec podaje:
http://img503.imageshack.us/img503/2405/bladvk0.png
http://img503.imageshack.us/img503/2405/bladvk0.714bbde669.jpg

Problem w tym ze na serwerze mam pelno wiadomosci ktorych bat nie odbiera odebral dzis te najnowsze....

4

Odp: Problem z pobieraniem wszystkich odebranych wiadomości !! pomożcie

K@M!L napisał/a:

WIatm mam to samo masakra mam wersje The Bat 3.99.3 i nie pobiera mi wszystkich wiadomosci. Jaki log mam podac? Chyba o to Ci chodzi wiec podaje:

Chodzi raczej o pełny zapis logu odbioru poczty. W jaki sposób go włączyć zobacz ten wątek:
http://thebat.pl/forum/viewtopic.php?id=1229

5

Odp: Problem z pobieraniem wszystkich odebranych wiadomości !! pomożcie

zapisalem loga do pliku odebralem poczte i prosze o to co mi wyszlo:

[20:28:11]  C: Connected to pop.gmail.com, port 995
[20:28:11]  S: +OK Gpop ready for requests from 83.30.126.184 3pf4273375fge
[20:28:11]  C: USER rok4rok4@gmail.com
[20:28:11]  S: +OK send PASS
[20:28:11]  C: PASS <MOJE HASLO>
[20:28:12]  S: +OK Welcome.
[20:28:12]  C: STAT
[20:28:12]  S: +OK 0 0
[20:28:12]  C: QUIT
[20:28:12]  S: +OK Farewell.

zaktualizowalem wersje the bat do 3.99.29 dalej to samo

6

Odp: Problem z pobieraniem wszystkich odebranych wiadomości !! pomożcie

pokaz log dla tych opisywanych 200 wiadomosci a nie log ze nie ma zadnych wiadomosci na koncie

7

Odp: Problem z pobieraniem wszystkich odebranych wiadomości !! pomożcie

konto jest grupowe tz grupy ze stduiow mamy do niego wszyscy haslo i dostep tam wymieniamy wszystkie informacje. Sa tam wiadomosci z przed roku ja dopiero kozystam z tego konta od miesiaca,mam jeszcze w the bat pare innych kont , wczoraj dopiero zmienilem porty tak by mi sciagalo smtp 465 i pop 995 i teraz sciaga mi te najnowsze wiadomosci z przed 2-3 dni a starszych nie. Wiec nie mam logow z tych 200 poprzednich.

8 (edytowany przez kemor 2007-11-29 10:56:41)

Odp: Problem z pobieraniem wszystkich odebranych wiadomości !! pomożcie

K@M!L napisał/a:

konto jest grupowe tz grupy ze stduiow mamy do niego wszyscy haslo i dostep tam wymieniamy wszystkie informacje.

Problem jest chyba w tym, że Gmail przechowuje pocztę już odebraną przez kogkolwiek kto ma dostęp do konta w katalogu Wszystkie, który jest niewidoczny przez protokół POP3. Spróbuj przenieść wiadomości z katalogu Wszystkie do katalogu Odebrane i zobacz czy Bat je widzi. U mnie to nie zadziałało, bo program pamięta odbierane wiadomości, u ciebie one nie były  odbierane i może to zadziałać. Na przyszłość w konfiguracji konta Gmail w zakładce Przekazywanie i POP w Obsługa POP  w 2 punkcie ustaw pierwszą opcję: zarchiwizuj kopię w folderze Odebrane na koncie Gmail.

9

Odp: Problem z pobieraniem wszystkich odebranych wiadomości !! pomożcie

Dzięki za próbe pomocy ale nic z tego tz Przeniosłem jak mówiłeś z katalogu Wszystkie do Odebrane, opcja zachowaj kopię w folderze Odebrane na koncie Gmail jest włączona. A jaki inny program pocztowy możecie mi polecić który poradzi sobie z tym gmailem? Bardzo zależy mi by każde konto których mam pare odbierało wiadomości do osobnych folderów tak jak robi to the bat.

Pozdrawiam

10

Odp: Problem z pobieraniem wszystkich odebranych wiadomości !! pomożcie

zmienilem nawet w katalogu Odebranym pare wiadomosci na przeczytane nic to nie dalo dalej nie odbiera ale utworzylem sobie w operze te samo konto i tez mi nie chce odbierac czyli to gmail jest tak ustawiony ze sie nie da pobrac - czy ktoś ma jakiś pomysł?