1

Temat: MISSING CONTEXT HELP TOPIC 2003 (szukalam w FAQ i nie znalazlam as yet

Witam,

przeszukalam FAQ, nie znalazlam podobnego watku, pytalam o pomoc team z Cro Skulski sprzedajacych TheBat, ale takze oni nie umieli mi pomoc, pytam wiec z nadzieja szanowne grono tutaj :)

Sewego czasu mialam na kompie The Bat (w jedenj ze starych wersji), potem prestalam go uzywac, usunelam wszytko oprocz kopki ksiazki adresowej i zbackupowanych maili.

Kilka tygodni temu zakupilam nowa licencje, zostalam poinformowana o koniecznosci sciagniecia aktualnej wersji TheBat, co tez uczynilam.
Po zainstalowaniu i otworzeniu aplikacji pojawia sie probsa o haslo, a zamiast wpisac to haslo (zostalam poinstruowana) mam kliknac POMOC i wpisac tam klucz lic. Niestety, kiedy klikam POMOC , pojawia sie jedynie kominikat z tematu: "MISSING CONTEXT HELP TOPIC 2003".

Usunelam zatem nowa instalke z kompa, usunelam tez wszlekie slady TheBata sprzed lat (takze, choc wydaje mi sie to absurdem - ksiazke adesowoa i maile do backupu), przeinstalowalam nowego Bata i nadal mam ten sam problem.

Dla ulatwienia dodam, ze uzywam wszchmogacego... systemu Vista. Czy w tym tkwi problem? Jesli tak to jak go rozwiazac.Prosze o pomoc.

Dziekuje z gory i pozdrawiam,
Salice

2

Odp: MISSING CONTEXT HELP TOPIC 2003 (szukalam w FAQ i nie znalazlam as yet

Problemy są dwa, ale tylko pozorne:

1. Jeśli po zainstalowaniu The Bat! pojawia się pytanie o hasło, może to oznaczać że wybrałaś pracę w trybie szyfrowanym. Jeśli nie, gdzieś musiałaś ustawić to hasło. Podaj je, a program uruchomi się bez klucza rejestracyjnego w wersji testowej. Dopiero wtedy możesz wprowadzić klucz rejestracyjny, otwierając w menu głównym pozycję Pomoc (a nie klikając na przycisk "Pomoc").

2. Komunikat "MISSING CONTEXT HELP TOPIC 2003" oznacza, że z przyciskiem "Pomoc", na który kliknęłaś, nie jest skojarzony żaden rozdział w pliku pomocy. Zapewne chodzi o plik pomocy w języku angielskim, bo wydaje mi się, że w polskiej wersji pomocy/podręcznika takie skojarzenie istnieje.

Jeśli klucz rejestracyjny dostałaś w wiadomości - wystarczy wybrać tę wiadomość na liście i z menu Pomoc wybrać pozycję Rejestracja. Wtedy wszystko odbędzie się automatycznie i klucza nie trzeba będzie wpisywać ręcznie.

3

Odp: MISSING CONTEXT HELP TOPIC 2003 (szukalam w FAQ i nie znalazlam as yet

witam i dzieki za pierwsze wskazowki, niestety nie dalam jeszcze rady sie uporac z problemem

1) kiedys w poprzednich wersjach the bat, mialam ustawione haslo; oczywiscie nie dziala ono kiedy teraz probuje je wpisac, ani zadne inne, ktore jak moglabym przypuszczac wprowadzil np juz sprzdawca dla mnie (watpilabym w takie rozwiazanie zreszta); jesli chodzi o tryb szfrowany to swiadomowie nic takiego nie ustawilam, jelsi moglo to sie ustawic poza moga wiedza prosze o wskazowke jak i jak ewetulanie mgoe to zmienic

2) co do komuniaktu to rozmiem, ze brakuje jakiegos rozdzialu i jak sie domyslam nastpil blad podczas instalacji progamu, bo wlasnorecznie nic nie kasowalam po zainstalowaniu sad jak sie domyslam osobne sciagniecie tylko tego pliku nie rozwiaze problemu smile

3) "Jeśli klucz rejestracyjny dostałaś w wiadomości - wystarczy wybrać tę wiadomość na liście i z menu Pomoc wybrać pozycję Rejestracja. Wtedy wszystko odbędzie się automatycznie i klucza nie trzeba będzie wpisywać ręcznie." - tak klucz dostalam w wiadomosci, ale odbieram te wiadomosc przez strone, a nie przez Bata tak wiec o ile sie nie myle nie moge skorzystacz  rozwiazania automatycznego "pomoc->rejestracja" sad

Najbradziej prawdopodobne wydaje mi sie rozwiazanie kwetii szyfrowania z punktu pierwszego, jesli cos Ci przychodzi do glowy, prosze o pomoc.
Dzieki.

4

Odp: MISSING CONTEXT HELP TOPIC 2003 (szukalam w FAQ i nie znalazlam as yet

Ok. Juz mam. Pozdrowienia dla 66 gposci czytajacychy moje zale smile