Temat: Halloween Edition - problemy

Wraz z nowa wersią The Bat (Halloween Edition) mam kłopot z linkami w wiadomościach.
Gdy wklejam link, a po nim daję enter nowy wiersz zaczyna mi się od linka (przenosi jego wartość na pierwsza literę)
https://iv.pl/image/zrzut-ekranu-27.GIL9Epd

Dodatkowo link nie dział (nie przenosi gdy pisze wiadomość) ale gdy dam go do wysyłki to już działa poprawnie i przenosi na stronę www.
Proszę o pomoc jak rozwiązać problem.

2

Odp: Halloween Edition - problemy

Usiłowałem wymusić takie zachowanie na swoim programie (także w wersji Halloween) i nie obserwuję takich problemów. Linki skopiowane wklejają się poprawnie zarówno w maile w formacie czystego tekstu, jak i HTML. Rozumiem, że podany przez Ciebie przykład dotyczy wiadomości w formacie HTML. Jeśli nie, czyli gdy jest to wiadomość czysto tekstowa i używasz w edytorze do tego celu czcionki proporcjonalnej (tu Arial), to może ma znaczenie liczba znaków wymuszających łamanie wiersza i sposób jego łamania (włączona opcja "miękkiego" łamania).  Może warto przetestować to dla różnych ustawień.

Nieaktywność linku podczas pisania wiadomości to nie błąd lecz zamierzone działanie.

3

Wiadomości piszę w html`u gdy wklejam linka i zamiast ENTER wciskam CTRL+ENTER problem nie występuje (nowy wiersz zaczyna się tekstem nie linkiem)
Czy to w jakiś sposób jest w stanie naprowadzić Cię w czym może tkwić problem?

4

Próbowałem na kilka sposobów - nie udało mi się wywołać takiego działania jak u Ciebie. U mnie po wciśnięciu CTRL+ENTER następuje zachowanie wiadomości jako brudnopisu w folderze "Do wysyłki". Sugeruje to, że mamy inne przypisania klawiszy do funkcji programu. Wciśnięcie u mnie ENTER za linkiem powoduje przejście do nowego (tekstowego) wiersza.

A jak u Ciebie działa wklejanie linków za pomocą kombinacji CTRL+V ? Może tak należy je wklejać - u mnie działa bez kłopotów.