1

Temat: Zakup TB!

Myślę o zakupie TB PRO ale ceny mnie trochę przerażają >300 PLN to trochę dużo. Spotkał ktoś gdzieś jakąś ciekawą promocję żeby kupić program poniżej 300 zł. Żeby to była opłata jednorazowa byłoby łatwiej przełknąć ale jak mam za chwilę znowu płacić bo wyjdzie 10.x to już nie bardzo mi się uśmiecha... dlatego szukam jakichś promek dobrych...

2

Odp: Zakup TB!

fakt, faktem drogi, ale dziś przy zakupie 9, jak informuje riitlabs, będziesz mógł używać klucza do 10

https://www.ritlabs.com/en/products/thebat/features.php

3 (edytowany przez ytre 2021-12-15 20:59:42)

Odp: Zakup TB!

OOO a co ile mniej więcej wychodzi nowa gałąź?
https://softx.pl/program/the-bat-professional-176s czy ten sklep jest pewny?
Jak rozumiem niezależnie gdzie kupię LEGALNIE klucz będzie działał i na 10?

4

Odp: Zakup TB!

Wersja 9 pojawiła się w październiku 2019 - czyli całkiem dawno temu. Kiedyś nowe wersje były wydawanie w przybliżeniu co rok - półtora, teraz chyba trwa to znacznie dłużej.

Jeżeli chodzi o podaną przez Ciebie firmę, to nie mam żadnych opinii na ich temat. Na pewno jest to taniej niż wynika z zakupu bezpośrednio u producenta (kurs złotego + 23% VAT). Sądzę, że legalny klucz zawsze działa tak samo, niezależnie od formy zakupu.

5

Odp: Zakup TB!

dobra znalazłem release history i już wiem co ile mniej więcej wychodzi nowa gałąź
link dla potomnych: https://www.ritlabs.com/pl/products/the … n-history/

6

Odp: Zakup TB!

polecam sklep vebo

https://www.vebo.pl/oprogramowanie/inte … iczna?pp=2

7

Odp: Zakup TB!

Witam ponownie po pewnym czasie - dzisiaj z dwoma pytaniami w dwóch wątkach, choć jedno z nich, to tutaj - będzie mieć dwie .
Najpierw jednak, przy tej okazji, jeszcze w klimacie świątecznym Bożego Narodzenia PT Administratorom i Forumowiczom składam najlepsze życzenia na ten czas i cały rok.
1a) Zakupiłem upgrade do kolejnej wersji pomimo jakichś informacji na forum angielskojęzycznym z okolic połowy roku, że programiści obecnie co rusz wprowadzają nowe technologie (rozumiem, że na serwerach) i była tam rada, jeżeli działa program dobrze, by nie wykonywać w tym czasie aktualizacji. Pierwsza część pytania, które w związku z upgrade'm chciałbym zadać, to jest właśnie z tym związana. Czy to rzeczywisty problem, ktoś wie coś na ten temat, czy faktycznie nie dokonywać na razie aktualizacji i czy to się odnosi do aktualizacji z niższej wersji programu, czy tylko o bieżące aktualizacje "wewnątrz wersji" (używam jeszcze v. 8.8)
1b) nie pamiętam dobrze jak to bywało a ponieważ mam zainstalowaną wersję z szyfrowaniem w locie, to nie chcę zrobić sobie "kaszany", jakkolwiek oczywiście zrobię i kopię tuż przed instalacją wersje wyższej (9.5), to wolę uniknąć i tak niepotrzebnych kłopotów. Stąd pytanie - czy faktycznie można to zrobić uruchamiając instalatora wersji 9.5 i program się zainstaluje "na" tej poprzedniej 8.8 z zachowaniem ustawień - czy też w wypadku "szyfrowania w locie" (albo i w ogóle przy instalacjach wyższej wersji) - trzeba to zrobić oddzielnie i przenieść pocztę?
Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

8

Odp: Zakup TB!

Przejście z wersji 8.8 do wersji 9.5 nie powinno stwarzać problemów. Po prostu możesz uruchamiać instalator i program sam powinien zaktualizować się do nowej wersji z zachowaniem wszelkich ustawień. Korzystam również z szyfrowania i nigdy nie miałem kłopotów związanych np. z utratą danych przy aktualizacji. Oczywiście, kopia zapasowa zawsze jest potrzebna "na wszelki wypadek".

Począwszy od wersji 9.2 jeśli dobrze pamiętam, zmieniono całkowicie mechanizm wyświetlania i edycji HTML, opierając go o biblioteki Chromium. W związku z tym zmienił się edytor wiadomości. Obecnie w wersji 9.5 w zasadzie nie ma żadnych problemów.