Temat: The Bat po zmianie w Google

Mam problem z logowaniem się od dzis do Gmaila przez The Bat.

Wyskakuje okienko z autoryzacją OAUTH, jak próbuję sie zalogować to wyskakuje że "przeglądarka nie jest bezpieczna"
a przy jak kliknę "Zaloguj się w przeglądarce systemowej" to zamiast przeglądarki otwiera mi się jakiś folder z tymczasowymi "śmieciami".

Jak mogę uzyskać kod autoryzacji ?

2 (edytowany przez karol-karota 2024-06-10 13:06:43)

Odp: The Bat po zmianie w Google

Mam to samo. Poradziłeś sobie?
Podobny problem rozwiązują na https://mttp.pl/, ale jednak nie identyczny.
Potrzebuję przewodnika krok po kroku. Ma ktoś?

3 (edytowany przez apoc 2024-05-17 17:56:41)

Odp: The Bat po zmianie w Google

Ten problem w TB pojawia się i znika przy okazji różnych zmian w Google. Co ciekawe, inne klienty poczty w tym czasie działają bez zakłoceń - eM Client (którego używam na co dzień), również Thunderbird, Mailbird, Postbox - których używam równolegle na innych komputerach. TB! jest rozwijany w fatalnym modelu - społeczność jest na etacie testerów - dev (nie wiem już, czy jest jeden, czy dwóch) testy ma w dupie - wypuszcza kolejne wersje produkcyjne i czeka na zgłoszenia użytkowników. Coraz częściej trzeba płacić za kolejne wersje programu, które - poza nowymi problemami i błędami - w zasadzie nic nowego nie wnoszą.  Ja w tym roku pękłem i porzuciłem ten program po ponad 20 latach użytkowania i płacenia za to, że program co i rusz nie chce działać tak, jak powinien.

I nie ma już odwrotu, przesiadłem się na eM Client - nie dość, że po jednorazowej opłacie mam wieczystą licencję na aplikację Windows, to dodatkowo darmowego i identycznego klienta dla Androida. Śledzę to co się dzieje z tym programem w zasadzie z przyzwyczajenia, a trochę z ciekawości - i robię zakłady sam ze sobą, kiedy użytkownicy w końcu się wściekną i TB! finalnie zdechnie.

4 (edytowany przez lec 2024-05-17 19:40:09)

Odp: The Bat po zmianie w Google

apoc@, jak rozumiem kupiles wersje 9 wieczystą, w tej chwili jest testowana v10 beta2, jak sądzisz czy licencja na v9 obejmować bedzie v10? Przepraszam że rozmawiamy o innym programie

5

Odp: The Bat po zmianie w Google

PRO lifetime upgrades obejmuje każdą przyszłą wersję.

M.in tutaj możesz poczytać odpowiedzi deva:
https://forum.emclient.com/t/perpetual-license/97345
https://forum.emclient.com/t/em-client- … me/84627/2