1 (edytowany przez neo 2006-01-08 02:13:36)

Temat: błąd przy uruchamianiu...

Witam

podczas uruchamiania pogramu wyskakuje mi o to taki bład:

http://tinypic.com/jtxcon.gif

po nacisnieciu OK

wyskakuje kolejny komunikat z błedem:

http://tinypic.com/jtxc0w.gif

i po naciśnięciu OK dalej program się nie uruchamia


mozna zlikwidowac ten błąd ?

pozdrawiam

2

Odp: błąd przy uruchamianiu...

Nie napisałeś ani słowa gdzie jest zainstalowany program, jaka jest jego wersja, czy była to pierwsza instalacja (i po niej program się nie uruchamia), gdzie masz katalog z pocztą... Z komunikatów o błędzie jasno wynika, że usiłujesz otworzyć plik w katalogu o przedziwnej i zapewne niewłaściwej nazwie. Podaj więcej danych, ponieważ wydaje mi się, że źle instalowałeś The Bat!!!!

3 (edytowany przez neo 2006-01-08 22:34:18)

Odp: błąd przy uruchamianiu...

Zygmunt napisał/a:

Nie napisałeś ani słowa gdzie jest zainstalowany program, jaka jest jego wersja, czy była to pierwsza instalacja (i po niej program się nie uruchamia), gdzie masz katalog z pocztą... Z komunikatów o błędzie jasno wynika, że usiłujesz otworzyć plik w katalogu o przedziwnej i zapewne niewłaściwej nazwie. Podaj więcej danych, ponieważ wydaje mi się, że źle instalowałeś The Bat!!!!

wersja the bata
The Bat v3.64.01 Professional Christmas Edition

program obojetnie gdzie zainstaluje to i tak wyskakują komunikaty zamieszczone w 1 poscie (program domyslnie instaluje się do katalogu temp, troche mnie to dziwi :-/)

obecnie mam w systemie zainstalowaną wersje the bata 2.00 i nie moge jej odinstalowac (panel sterowaia -> dodaj usun prog...) bo wyskauje mi komunikat
"Error cleaning up The Bat! pogram directory. Uninstal borted."

czy to moze byc powodem ? czyli niemozliwosc poprawnego uzywania 2 programów the bat ?

4

Odp: błąd przy uruchamianiu...

neo napisał/a:

obecnie mam w systemie zainstalowaną wersje the bata 2.00 i nie moge jej odinstalowac (panel sterowaia -> dodaj usun prog...) bo wyskauje mi komunikat
"Error cleaning up The Bat! pogram directory. Uninstal borted."
czy to moze byc powodem ? czyli niemozliwosc poprawnego uzywania 2 programów the bat ?

Skoro masz zakłócony układ katalogów na dysku, to i odinstalowanie się nie uda. Spróbuj zatem, pamiętając o kopii poczty, usunąć ręcznie wpisy z rejestru i katalogi programu z dysku. Potem dopiero instaluj nową wersję, podając poprawny katalog instalacji.

Można używać wielu wersji programu na tym samym komputerze, wywołując je z opowiednią opcją wiersza poleceń (patrz podręcznik) - lecz powinni się z tego korzystać zaawansowani użytkownicy, którzy wiedzą co robią.