Temat: polskie znaki czyli ogonki :)

Witam serdecznie
Wiem że temat jest nudny i pewnie już gdzieś wytłumaczony ale ja nie mogę znaleź. Tak, wiem że pewnie to ja sierota jestem ale inny już nie będę sad A więc do rzeczy. Mam TheBata 2.11.02. W mailach wysyłanych przeze mnie  raz są polskie znaki diakrytyczne a raz nie ma. Np. jak list jest otwierany w poczcie przez www o2 to są zamiast ś pytajnik i takie tam. Ta sama wiadomość otwierana np w Outlooku jest poprawna. Przedtem używałem właśnie rzeczonego Outlooka ale Bat podoba mi się dużo bardziej i nie chciałbym zmieniać bo jest super ale obecnie będę wysyłał masę listów do różnych osób a więc na różne ich programy i nie chciałbym aby coś nie grało. Będę wdzieczny za oświecenie mnie zapewne informatycznego tumana smile   Życzę miłego dnia

2

Odp: polskie znaki czyli ogonki :)

Zapewne interfejs webmaila o2 nie rozpoznaje poprawnie kodowania w jakich piszesz wiadomości. Niestety wersja, którą używasz to już dość dawne dla mnie czasy, ale najlepiej sprawdź we właściwościach konta i szablonach tworzenia nowej wiadomości czy masz wybrane kodowanie ISO-8859-2 - takie powinno być dla PLiterek.

3

Odp: polskie znaki czyli ogonki :)

Wielkie dzięki bo pomogło smile A co do wersji, no cóż... Stara ale jara i na moje potrzeby aż za dobra. Kupiłem ją z jakimś czasopismem a na zakup nowszej to jestem za skąpy (i pewnie za biedny hehe). Jeszcze raz dzięki i ciepłego lutego życzę jak i całego roku