Temat: odbiór z wielu kont do jednej skrzynki odbiorczej

tak jak w temacie ... nie chce miec dla kazdego konta oddzielnej skrzynki ... chcialbym aby wszystko splywalo do jednej

2

Odp: odbiór z wielu kont do jednej skrzynki odbiorczej

pavvelek napisał/a:

... nie chce miec dla kazdego konta oddzielnej skrzynki ... chcialbym aby wszystko splywalo do jednej

Zrób zatem filtry, które będą przenosiły Ci pocztę według potrzeb, albo utwórz folder wirtualny, który będzie monitorował wszystkie foldery odbiorcze (jest to lepsze rozwiązanie niż fizyczne gromadzenie poczty w jednym folderze, które dosyć często kończy się płaczem po utraconych wiadomościach).

3

Odp: odbiór z wielu kont do jednej skrzynki odbiorczej

kiedys po pierwszej istalacji bata wydawalo mi sie ze mozna bylo wybrac ... jedna teraz probowalem ponowanie ...i niestety nie mialem takiego wyboru

Odp: odbiór z wielu kont do jednej skrzynki odbiorczej

pavvelek napisał/a:

kiedys po pierwszej istalacji bata wydawalo mi sie ze mozna bylo wybrac ... jedna teraz probowalem ponowanie ...i niestety nie mialem takiego wyboru

Odebrano pewne opcje konfiguracyjne, które można było konfigurować przy instalacji (AFAIR tryb działania programu jako serwera lokalnego), ale konta chyba zawsze miały oddzielne foldery w TB.

5

Odp: odbiór z wielu kont do jednej skrzynki odbiorczej

pavvelek napisał/a:

kiedys po pierwszej istalacji bata wydawalo mi sie ze mozna bylo wybrac ... jedna teraz probowalem ponowanie ...i niestety nie mialem takiego wyboru

To tylko Ci się wydawało, ponieważ The Bat! od samego początku miał odrębną strukturę folderów dla każdego konta. Użyj po prostu folderu wirtualnego.