21

Odp: Pomocy! 3.60 -> 3.63 i cala poczta zniknela!

Spróbuj utworzyć konto z nazwą starego. Np. intercedo.
Jak nie zadziała to ... Klapa.
oczywiście na backupie

22

Odp: Pomocy! 3.60 -> 3.63 i cala poczta zniknela!

co za szajs! dalej nie widzi maili!

23

Odp: Pomocy! 3.60 -> 3.63 i cala poczta zniknela!

Pisz do KS czy z wersją z ich czasopisma jest w licencji włączony support i później pisz według właściwości.

Ogólnie rzecz biorąc marnie widzę możliwość odzyskania szyfrowanej poczty.

BTW to nie wiem czemu nazwy kont masz zapisane w postaci odkrytej i nie są one zaszyfrowane.

24

Odp: Pomocy! 3.60 -> 3.63 i cala poczta zniknela!

lazik napisał/a:

BTW to nie wiem czemu nazwy kont masz zapisane w postaci odkrytej i nie są one zaszyfrowane.

Nazwy kont nie są chyba szyfrowane (tak jest u mnie, a używam trybu szyfrowanego prawie od samego początku jego pojawienia się w programie). Mnie tutaj dziwi nieco inna sprawa, a mianowicie że "...drugi user na moim komputerze (mial normalne, nie zaszyfrowane pliki pocztowe) widzi poczte...". W konfiguracji programu coś od samego początku musiało być bardzo mocno pomieszane, ponieważ nie można jednocześnie mieć kont szyfrowanych i nieszyfrowanych. Wersja 3.60 jest tak stara, że nie pamiętam dokładnie jak się zachowywała. Poza tym wersja próbna działa przez miesiąc i być może to w zestawieniu z nie wolną od błędów wersją 3.63 z KŚ spowodowało taki bałagan.

W tej sytuacji także uważam, że niewiele da się zrobić, skoro nie ma kopii zapasowej. Można jeszcze spróbować powrócić do 3.60 jeśli nie minął termin jej ważności.

25

Odp: Pomocy! 3.60 -> 3.63 i cala poczta zniknela!

Zygmunt napisał/a:

Nazwy kont nie są chyba szyfrowane (tak jest u mnie, a używam trybu szyfrowanego prawie od samego początku jego pojawienia się w programie).

A to jestem spokojny bo u mnie jest podobnie, chciaż wydawało mi się po informacjach na liście tb-l, że nazwy kont powinny być też zaszyfrowane jak folderów wspólnych.

Co do reszty to się zgadzam z twoimi uwagami. Jeżeli zresztą miałoby miejsce to co sugerujesz z drugim użytkownikiem to najlepiej z jego poziomu zrobić kopię zapasową i wszystko postawić później od nowa.

26

Odp: Pomocy! 3.60 -> 3.63 i cala poczta zniknela!

drugi user oddzielnie sie loguje na winxp, widzi zupelnie inne konta (swoje wlasne) i nie bylo problemu z tym, zeby on mial nieszyfrowana poczte, a ja tak.

27

Odp: Pomocy! 3.60 -> 3.63 i cala poczta zniknela!

pejotl napisał/a:

drugi user oddzielnie sie loguje na winxp...

Tego na początku nie napisałeś wyraźnie. Czy jest w takim razie możliwy powrót do 3.60?

28

Odp: Pomocy! 3.60 -> 3.63 i cala poczta zniknela!

nie wiem czy jest mozliwy powrot. mam jeszcze 3.60, ale boje sie zainstalowac!

29

Odp: Pomocy! 3.60 -> 3.63 i cala poczta zniknela!

Nie instaluj na początku a przegraj jedynie plik thebat.exe - to jest wystarczające do aktualizacji TB. Od dawien dawne moja aktualizacja właśnie polega na przegraniu tylko tego pliku.
Do wydobywania z plików MSI thebat.exe można użyć poniżej zamieszczonego pliku:
http://thebat.pl/media/4/20060508-MSI_extract.zip

30

Odp: Pomocy! 3.60 -> 3.63 i cala poczta zniknela!

JEST!!! WROCILO WSZYSTKO!!!!! HURRA!!!!!!!!!!!

uff!

dobra. co teraz mam zrobic, zeby nic nie schrzanic?