Temat: Automatyczna minimalizacja Bata po autostarcie

Ustawilem Bata zeby otwieral sie automatycznie po starcie systemu, tylko ze otwiera sie zmaksymalizowany, czy mozna cos zrobic zeby otwieral sie zminimalizowany? Z góry dzięki

2

Odp: Automatyczna minimalizacja Bata po autostarcie

Użyj opcji wiersza poleceń /MINIMIZE. Przejrzyj także ustawienia minimalizacji okna na panelu konfiguracyjnym programu.

3

Odp: Automatyczna minimalizacja Bata po autostarcie

Ok, zrobilem to ale Bat minimalizuje sie teraz i pojawia na pasku zadan i jednoczesnie w zasobniku systemowym i nie da sie tego zmienic:( Prosze o pomoc

4

Odp: Automatyczna minimalizacja Bata po autostarcie

dkatia1 napisał/a:

...pojawia na pasku zadan i jednoczesnie w zasobniku systemowym i nie da sie tego zmienic...

Przecież napisałem o opcjach na panelu konfiguracyjnym programu! Nie mam teraz dostępu do The Bat! i nie pamiętam dokładnie w której sekcji to się ustawia, sprawdź to w menu Opcje > Konfiguracja programu lub w podręczniku.

5

Odp: Automatyczna minimalizacja Bata po autostarcie

Zerknij na Ogolne nastawienia w Konfiguracii.

Nieprubowalem tego robic przy starcie ale napewno mozna to nastawic w taki sposob aby byla widoczna tylko ikona w zasobniku sytemowym. Ja osobiscie uruchamiam recznie ale korzystam  z dodatkowych nastwien ktore moze i Tobie beda pomocne.Dodatkowo na ta ikone mozna nastawic animacje w przypadku otrzymania nowej poczty. Oprucz tego mozna nastawic "gorace" klawisze do minimalizacji i przywrocenia z zasobnika systemowego.
Jak widze ze inkonka sygnalizuje nowa wiadomosc tak  korzystam z kombinacji goracych klawiszy i zozwija sie caly Nietopierz. Po skonczeniu pracy w programie robie to samo i znika do pozycji ikony systemowej.
Przejrzyj na spokojnie konfiguracje i napewno znajdziesz wiele interesujacych Ciebie nastawien.

6

Odp: Automatyczna minimalizacja Bata po autostarcie

Problem jest w tym, ze mam ustawione "zawsze pokazuj ikone w zasobniku systemowym" i "nie wyswietlaj ikony programu na pasku zadan" a mimo to przy minimalizacji ikona jest tu i tu i nie da sie tego zmienic.

7

Odp: Automatyczna minimalizacja Bata po autostarcie

Byż może masz wersję programu z błędem. Nie podałeś żadnych informacji na ten temat, a takie jest zalecenie dla chcących skorzystać z pomocy tego forum.

8

Odp: Automatyczna minimalizacja Bata po autostarcie

to jest wersja 3.50

9

Odp: Automatyczna minimalizacja Bata po autostarcie

dodam jeszcze tylko ze dzieje sie too tylko przy uruchamianiu z autostartu, jesli odpalam bata sam to normalnie minimalizuje mi w zasobniku systemowym

10

Odp: Automatyczna minimalizacja Bata po autostarcie

Cała seria 3.50.x miała kłopoty z minimalizacją, jedyna rada to zainstalować najnowszą wersję.