Temat: Drukowanie z dyspozytora

No i następna juz wersja The Bata z tym pieknym Bugiem sad((
W dyspozytorze podglądam sobie co mam na serwie, potem wybieram wiadomość która chcę otworzyć
i widzę że to są informację które chciałbym sobie wydrukować. Nie zamierzam jednak na stałem pobierać do folderu"Odebrane"
tej wiadomości.
Co więc robie widząc piękną ikonkę drukowania ???
hehe ano zaznaczam cały tekst i kopiuje do schowka, potem otwieram sobie worda i wklejam ten tekst a następnie go drukuje.
a dlatego bo komercyjny TheBat niestety nie potrafi tego wydrukować.
To problem zgłaszany od dawna i jak widzę opatrzony od 11 marca tego roku jako "potwierdzony"
Żygać się chce.......:(

2

Odp: Drukowanie z dyspozytora

Żale swoje wylewaj na officjalnej stronie BugTracka lub w korespondencji z autorami programu. To forum nie jest od wylewania żali tylko służy w celach pomocy.
Oficjalna strona zgłaszania błędów:
https://www.ritlabs.com/bt/

3

Odp: Drukowanie z dyspozytora

witam witam
hm..... to żadne żale a poza tym przecież napisałem wyraźnie że temat od dawna był juz zgłaszany i nikogo to nie obchodzi więc nie rozumiem po co mi podajesz informacje gdzie się zgłasza takie sprawy. Dla czytających wolniej: TEMAT BYL JUż ZGłASZANY I NIKOGO TO NIE OBCHODZI.
Poczytaj sobie jak chcesz: https://www.ritlabs.com/bt/view.php?id=5528
Pewnie dlatego że takie jest właśnie podejście Autora do klienta który zakupił program. Nawet się im ni chce usunąć tak oczywistego problemu.
Obecna wersja 3.80.06 i dalej to samo.
I na koniec - to przecież forum "OGÓLNE" , dlaczego więc nie na miejscu jest napisanie właśnie tutaj że producent oprogramowania nie przejmuje się klientami oraz podane konkretnego przykładu ?

4

Odp: Drukowanie z dyspozytora

Z jednego prostego powodu: więcej wskórasz pisząc na BugTracku niż tutaj (na BugTracku swojego wpisu nie dodałeś?) Zastanów się czy autorzy TheBata wogóle czytają to forum nie mówiąc już o znajomości języka polskiego.

Jednym słowem od zgłaszania błędów jest oficjalny i ogólniedostępny BugTrack i w nim można prześledzić ile dany bug wisi na liście do poprawienia. Na forum nie zamierzamy tamtych treści dublować.

5

Odp: Drukowanie z dyspozytora

A Ty czytasz co napisałem ? bo mam wątpliwości.
Nikogo nie interesuje na BugTracku ta usterka a ja nie spodziewałem się że właściciel firmy Retlabs zobaczy moją opinię na tym forum. Chciałem tylko podzielić sie własnym doświadczeniem z tymi co może jeszcze nie do końca są przekonani co do słuszności zakuku tego programu.

6

Odp: Drukowanie z dyspozytora

Nikogo nie interesuje na BugTracku ta usterka a ja nie spodziewałem się że właściciel firmy Retlabs zobaczy moją opinię na tym forum.

Tak, nie interesuje jak się nie chce dodać komentarza. Ja swój dodałem 1 marca 2006 roku. Podziel się swoją notką o Bugu. Może wykorzystałeś interfejs samgo programu i zapytanie zadałeś wprost do autorów? Jeżeli nie zrobiłeś nic to jakie masz prawo do pisania o tym czy coś jest łatane czy nie? Przeczytaj sobie ostatnie changelogi i może coś one ci wyjaśnią. Program jest łatany swoim specyficznym tempem a ten błąd najzwyczajniej nie należy do priorytetowych, szczególnie w kontekście gdy są jedynie dwie oddane informacje na jego temat. Twojej wśród nich nie widzę. Jak byś miał dalsze wątpliwości co do łatania błędów to poczytaj sobie tę listę:
https://www.ritlabs.com/bt/changelog_page.php
może da ci cokolwiek do myślenia.

Chciałem tylko podzielić sie własnym doświadczeniem z tymi co może jeszcze nie do końca są przekonani co do słuszności zakuku tego programu.

Jakie ty masz w tej kwestii doświadczenie? To że nie potwierdzasz błędów na oficjalnej stronie BugTracka i na tej podstawie wyciągasz wniosek że nikt nie jest zainteresowany jego załataniem? Poszukaj sobie kto to jest Vitalie Varbie na BugTracku a zauważysz czy RITsi się nie interesują BugTrackem - kto dodał notkę o powiązaniu/duplikacji błędów?

Temat zamykam gdyż dyskusja jest jałowa.