11

Odp: wygląd wiadomości w przypadki "odpowiedzi"

Przeczytaj moj poprzedni post... :-)
a potem experymentuj z "tylko HTML"

12

Odp: wygląd wiadomości w przypadki "odpowiedzi"

Zrobiłem jak mi Andy podowiedział czyli mam ustawiony czyst text/html i dalej zamienia mi tabelki w czysty text, przy czym nie wiem co znaczy cyt. "Potem przy odpowiedzi w dolnej czesci zaznaczam HTML", u mnie takiej możliwiości zaznaczenia nie widzę. Być może mam inną wersję bata (2.11.02) albo czegoś nie widzę.
Prośba do Andy'ego. Może byś mi zrobił zrzut ekranu na mój adres e-mail z ustawieniama. Będę wdzięczny smile

13 (edytowany przez Andy 2006-06-26 22:55:19)

Odp: wygląd wiadomości w przypadki "odpowiedzi"

zrzut zrobie troche puzniej, klikni na dolnej listwie, drugie okienko z prawej a potem wybierz z menu HTML. :-)

http://img68.imageshack.us/img68/6819/html2up.th.jpg

Klikni na obrazek a otworzy sie w orginalnej wielkosci.

Niejestem pewien jak to wyglada w starszej wersji Nietoperza.
Ja mam narazie aktualna 3.80.06

14

Odp: wygląd wiadomości w przypadki "odpowiedzi"

A w szablonie odpowiedzi masz ... ?

15 (edytowany przez murek 2006-06-28 20:31:51)

Odp: wygląd wiadomości w przypadki "odpowiedzi"

W mojej wersji nietoperza w dolnej listwie nie ma możliwości wyboru formatu odpowiedzi. W zakładce: "konto/właściwości/odpowiedź" też nie ma wyboru. Wybór jest tylko poprzez "opcje/format wiadomości" w redagowanej wiadomości. Dotyczy to jednak tylko jak już wcześniej pisałem informacji dopisywanych do pierwotnej wiadomości. Pierwotna wiadomość html (np. tabelka) jest automatycznie zamieniana na zwykły tekst. No i jeszcze ten dodatkowy problem ze wstawianiem pustych wierszy:-(

16

Odp: wygląd wiadomości w przypadki "odpowiedzi"

Czasy 2.11 pożegnałem już dość dawno. Może lepiej zaktualizować Bata do nowszej wersji - nawet tej z KSE.

17

Odp: wygląd wiadomości w przypadki "odpowiedzi"

Czy można zrobić aktualizacę za darmo? Wersję 2.11 miałem kupioną legalnie (dodatek do czasopisma Expert smile). Jeśli tak to proszę o linka.

18

Odp: wygląd wiadomości w przypadki "odpowiedzi"

Musisz kupić nowszą wersję KS Experta z owszym TB (można zamówić numery archiwalne przez internet) lub możesz także zapytać RITSów ile przydzielili by upustu za aktualizację do wersji pełnej.