1

Temat: The Bat! 3.99 w Komputer Świat ekspert [nr 5/2007]

Opisany jako pełna wersja, ale czy komercyjna?
Tak czy owak w tej cenie...

2

Odp: The Bat! 3.99 w Komputer Świat ekspert [nr 5/2007]

Wersja jest Pro. Ale dla mnie jest problem taki, że nie mogę uruchomić wersji angielskiej. Plik językowy wygląda ok, ale menu "Opcje" nie ma czegoś takiego jak "języki". Zmiana ręczna w rejestrze też nie pomag sad

3

Odp: The Bat! 3.99 w Komputer Świat ekspert [nr 5/2007]

u mnie działa wszystko pieknie ładnie najpierw wywaliłem poprzednia wersje i potem postawiłem nowa


a co do wersji pro nadal mam dylemat czy można go używać do zastosowań komercyjnych niby wersjie PRO ale jakos nie mogę znaleść info w zadnej licencji ani nic , może przydałoby sie napisac do KEŚ tongue

4

Odp: The Bat! 3.99 w Komputer Świat ekspert [nr 5/2007]

afick napisał/a:

u mnie działa wszystko pieknie ładnie najpierw wywaliłem poprzednia wersje i potem postawiłem nowa

Czyli możesz zmienić język?

5

Odp: The Bat! 3.99 w Komputer Świat ekspert [nr 5/2007]

a no tak racja nie ma zmiany opcji języka a moja odpowiedz była niekompletna bo niedoczytalem o co dokładnie chodzi tongue poprostu zrozumiałem ze nie masz pola OPCJI big_smile

6

Odp: The Bat! 3.99 w Komputer Świat ekspert [nr 5/2007]

Zainstalowałem tą wersję z KŚ, ale podczas uruchamiania nie pojawia się splash screen, tylko jakiś niezidentyfikowany przeźroczysty obiekt w lewym dolnym rogu ekranu.

To tylko u mnie ten problem ?

7

Odp: The Bat! 3.99 w Komputer Świat ekspert [nr 5/2007]

Też mam te n dziwny obiekt... nie wiem, jaka jest przycyzna, ale mi nie przeszkadza.

Czy w końcu istnieje jakiś sposób uruchomienia angielskiej wersji programu? jak dla mnie to spora wada, wersja miała być nieokrojona...