Temat: THE Bat Sync v. 2.4 test oprogramowania

Szanowne bractwo,
Mam okazję od mniej więcej tygodnia używać The Bat Sync w wersji 2.4 firmy ArtelPlus. Poniżej moje doświadczenia.
Konfiguracja:
PC: Win Xp sp 3
The Bat: ver 4.1.11
Palm:
Glofiish X800 z oprogramowaniem ver 473 paczowane przez Pannota (użytkownicy X800 będą wiedzieli o co chodzi :-)
Użytkowany PIM: Pocket Informant 2007 Pro w wersji polskiej

Mam obecnie w kontaktach Outlook ponad 2700 rekordów

Po instalacji THe Bat Sync i po wskazaniu docelowego katalogu pierwsza synchronizacja trwała ca 3 godziny. Każda następna błyskawicznie. Oprogramowanie działa bez zarzutu. Co dla mnie najważniejsze, dzięki niemu mam zsynchronizowane kontakty we wszystkich trzech aplikacjach - OUTLOOK i The Bat na PC oraz Pocket Informant na palmie. Zmiana w każym z nich odpowiednio odzwierciedla się w pozostałych programach.

Jedyny mankament - na początku zdublowały mi się rekordy w Outlook i w The Bat na tej zasadzie że programy powtórzyły te same wpisy tylko przestawiając sposób prezentacji - normalnie nazwisko, imię. Po synchronizacji pojawił się drugi identyczny rekord imię,nazwisko.
Zaradziłem temu otwierając nową książkę adresową w TB, wymazałem bazę danych adresowych z Palma a następnie wyczyściłem kontakty w Outlooku (trochę zdrowia mnie to kosztowało). Po następnej synchronizacji wszystko gra i buczy. Generalnie programik wart polecenia.
Pozdrawiam sympatyków nietoperka
smile:):)

2

Odp: THE Bat Sync v. 2.4 test oprogramowania

Witam ponownie. Znów zresztą - "po prośbie o pomoc", tym razem w związku z programem The Bat Sync. Nie jestem może najaktywniejszym uczestnikiem forum - ale zawsze z wdzięcznością przyjmuję pomysły ratunku. Może po części jest też i tak, że niektóre rzeczy jakoś wydają się wkurzające w The Bat! - a niektóre z czasem odkrywam, że są rozwiązane inaczej niż gdzie indziej - a niektóre z kolei mnie przerastają, bo widzę, że aż tak skomplikowanych operacji nie będę przeprowadzać. NIemniej, summa summarum, wciąż się trzymam The Bat!a, kolejne wersje może z ociąganiem ale kupuję, bo walory ma - no i przyzwyczaił się człowiek. Stąd jednak, często jestem "trochę zapóźniony". I tu właśnie problem z synchronizacją. W marcu jeszcze widzę, że ludzie się cieszyli tym programem. Zaglądam zaś dzisiaj na strony tej firmy - i jeżeli dobrze odczytuję, już jest za późno, program nie jest dalej rozwijany. Pewnie w dodatku - shareware, więc nawet gdybym gdzieś zdobył tę wersję z marca, pewnie się wyłączy lub ograniczy.
Tymczasem - potrzebowałbym takie programu - używając Win7 na PC i notebooku a WM6.5 na palmfornie... Chodziłoby o aktualizację The Bat!, Outlook 2007, oraz najprawdopodobniej nadal Agenda Fusion, bo jednak najbardziej chyba rozbudowany PIM. O ile pamiętam - właśnie na tym The Bat! Sync byłoby to możliwe. Byłbym wdzięczny za podpowiedź, czy da się z tym programem to jeszcze przeprowadzić, ewent. jakie rozwiązanie można by zaproponować? Z góry dzięki za podpowiedzi.

3

Odp: THE Bat Sync v. 2.4 test oprogramowania

Szukam odpowiedzi w sieci, ale jeszcze nic nie znalazłem,  sprawdzałem ustawienie The-bat jest domyślnym programem pocztowym w systemie

4 (edytowany przez zurkan 2015-12-02 10:52:59)

Odp: THE Bat Sync v. 2.4 test oprogramowania

Szukam odpowiedzi w sieci, ale jeszcze nic nie znalazłem,  sprawdzałem ustawienie The-bat jest domyślnym programem pocztowym w systemie


solitaire download